„Mūsų statistika“ („Euro zonos statistika“) – tai Europos Centrinio Banko (ECB) ir Eurosistemos nacionalinių centrinių bankų sukurta interneto svetainė.
Šios svetainės tikslas – padėti suprasti, naudoti ir lyginti euro zonos ir nacionalinius statistinius duomenis. Statistika pristatoma vizualiai ir vartojant aiškią terminiją. Be to, ji pateikiama visomis oficialiosiomis ES kalbomis.
Svetainės lankytojai gali nesudėtingai parsisiųsti statistinius duomenis, dalytis jais el. paštu ar socialiniuose tinkluose arba net įdiegti grafikus kitose interneto svetainėse. Įdiegimo funkcija gali būti ypač naudinga elektroninės žiniasklaidos priemonėms ir laikraščiams. Tad raginame bendrinti šį įrankį arba įdiegti jį savo interneto svetainėje.
Svetainėje pateikti statistiniai duomenys yra viešai paskelbti ECB, nacionalinių centrinių bankų ir Eurostato duomenų bazėse. Juos galima peržiūrėti naudojant asmeninius ir planšetinius kompiuterius, taip pat mobiliuosius įrenginius. Skelbiami duomenys yra pagrindinių oficialių statistinių duomenų rinkinys. Atsižvelgiant į paklausą, į jį palaipsniui bus įtraukiama daugiau duomenų.
Ši svetainė yra nauja, tad laukiame jūsų atsiliepimų el. pašto adresu statistics@ecb.europa.eu.

Susiję leidiniai ir vaizdo medžiaga

Kolektyvinis modelis

Šis puslapis skirtas padėti suprasti statistiką ir didinti jos prieinamumą. Jame įdiegtos  funkcijos, kurių sukūrimą inicijavo EBPO. Žr. Compare your country. Kitos statistiką tvarkančios organizacijos taip pat kviečiamos prisidėti prie šio kolektyvinio modelio.

„Euro zonos statistika“ – tai Europos Centrinio Banko (ECB) ir Eurosistemos nacionalinių centrinių bankų teikiama paslauga. Šį specialiai sukurtą įrankį galite bendrinti arba įdiegti savo interneto svetainėje.

Europos centrinių bankų sistema (ECBS) įsipareigojusi nemokamai teikti statistinius duomenis kaip kokybišką viešąją gėrybę, neatsižvelgiant į tai, ar vėliau ji bus panaudota komerciniais ar nekomerciniais tikslais.

Visus viešai paskelbtus ECBS statistikos duomenis galima nemokamai naudoti tiktai nurodžius šaltinį (pvz., „Šaltinis: euro zonos statistikos duomenys“) ir tik jei statistiniai duomenys (įskaitant metaduomenis) nepakeisti.

Pagal ECBS taikomą politiką ECBS viešai paskelbtus statistinius duomenis galima gauti ir juos naudoti nemokamai, jeigu laikomasi standartinių ECB ir nacionalinių centrinių bankų atsakomybės apribojimo ir autorių teisių nuostatų.

Ši interneto svetainė skirta euro zonos ir nacionalinių centrinių bankų statistikai, joje pateikiami turimi statistiniai duomenys.

Pasirinkite rodiklį ir palyginkite euro zonos šalis.

Paspauskite ant paveikslėlio, jei norite skaityti „Euro zonos statistikos apžvalgą“.

Tęsiasi teigiama bankų skolinimo įmonėms tendencija euro zonoje

„Bankų skiltis“. Paspauskite ant paveikslėlio, jei norite įeiti.